Дорогі  земляки! Шановна Бобровицька громадо!

Дата: 28.12.2019 09:31

От і минає 2019 –й  рік….
     А тепер давайте сміливо відкриємо першу сторінку календаря 2020-го року й побажаємо один одному миру, злагоди, терпіння, добра та благополуччя. Бо у новий рік ми входимо із новими сподіваннями. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, таланту, нашої щоденної кропіткої праці. Переконливо вірю, що незмінні духовні цінності –  мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі та негаразди, як що  ті стануть перед нами.
   Від імені депутатського корпусу міської ради та  її виконавчого комітету щиро вітаю Вас та Ваші родини з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Сподіваюсь, що рік цей буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні. Нехай же прийдешні свята принесуть радість і спокій у Ваші родини, укріплять вірою душі та зігріють  любов'ю серця. А святкова новорічна зірка осяє кожну оселю, додасть здоров’я й наснаги, стане початком  нових звершень та успіхів для всієї нашої об’єднаної громади. Додасть сил та натхнення на наполегливу  працю заради наших дітей та онуків. Заради нашого рідного краю та всієї країни!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Міський голова                                                                         Тетяна Ковчежнюк