Про погодження проекту Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг

Дата: 24.04.2018 09:00

БОБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Чернігівської областi

5 сесiя 7 скликання

Р I Ш Е Н Н Я

20 квітня 2018 рік

м.Бобровиця

№ 146-5/VII

Про погодження проекту Регламенту відділу «Центр надання
адміністративних послуг

Керуючись п. 6 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги» з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 588 «Про затвердження Примірного регламенту Центру надання адміністративних послуг» та з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг, Бобровицька міська рада ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» (додаток).

2. Оприлюднити це рішення та аналіз регуляторного впливу до нього на офіційному веб-сайті Бобровицької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та сфери послуг.

Т.М.Ковчежнюк