Про проект рішення  «Про затвердження норм  надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на підвідомчій території Бобровицької  міської ради»

Дата: 16.11.2018 08:57

БОБРОВИЦЬКА МIСЬКА РАДА

Чернігівської областi

В И К О Н А В Ч И Й К О М I Т Е Т

Р I Ш Е Н Н Я

20 листопада 2018 року

м.Бобровиця

Про проект рішення  «Про затвердження
норм  надання послуг з вивезення
твердих побутових відходів
на підвідомчій території
Бобровицької  міської ради»

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України: «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги»,   «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ознайомившись із проектом рішення «Про затвердження норм  надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на підвідомчій території Бобровицької  міської ради», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Взяти до відома проект рішення  «Про затвердження норм  надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на підвідомчій території Бобровицької  міської ради».

2. З метою обговорення населенням, доручити керуючій стравами (секретарю) виконкому (Сонець Н М.) оприлюднити повідомлення про проект рішення у газеті «Наше життя», проект рішення та розрахунки до даного проекту оприлюднити на сайті   Бобровицької міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови згідно розподілу обов'язків.

Норми ТПВ

Заступник міського голови                                                                 Л.В.Петько