Чернігівська область

В Бобровиці пройшли «Веселі старти»

Дата: 26.12.2019 15:36
Кількість переглядів: 421

24 грудня  у спортивному залі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти» серед учнів загальноосвітніх закладів Бобровицької та  Новобасанської громад.

Фото без опису

Мета і завдання  заходу – формування у дітей усвідомлення потреби систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганда  здорового способу життя, популяризація занять фізичною культурою і спортом та запровадження сучасних стандартів активного дозвілля.

Організаторами змагань виступили Чернігівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та  Національний олімпійський комітет України в Чернігівській області.

У заході приймали  участь 9 команд, учні 5-8 класів. У програмі змагань було проведено конкурси та естафети. В боротьбі за перемогу 3 місце посіла команда Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, 2 місце зайняла команда з Нового Бикова,  перемогу у «Веселих стартах» отримала команда Бобровицького ліцею.

Переможці та призери були нагороджені призами,  грамотами та медалями від ЧОЦФЗН «Спорт для всіх».