Вдосконалення соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах

Дата: 18.12.2019 14:35

16 грудня 2019 року у прес-центрі «Укрінформ»  м. Київ, вул. Б. Хмельницького відбулася підсумкова конференція проєкту «Соціальні послуги в громадах:підтримка реформи соціальної політики в Україні».
    Організатор: Представництво Фонду міжнародної солідарності (Республіка Польща) в Україні.

Проєкт реалізувався на двох рівнях: на центральному та місцевому. На центральному рівні відбулася низка консультацій для Міністерства соціальної політики України за участі польських експертів. Темою стала розробка підзаконних актів до нової редакції Закону України «Про соціальні послуги», що набуде чинності з 01.01.2020 року.
    На місцевому рівні проходила серія з трьох начальних семінарів для фахівців соціальної сфери з 15 громад Чернігівської області.
   Під час семінарів польські експерти ознайомили учасників з особливостями управління послугами соціальної допомоги, самооцінкою спроможності ОТГ у наданні соцпослуг, аналізом та прогнозування потреб у соцпослугах.
    Окрім цього, учасники мали змогу ознайомитися з польським досвідом надання соціальних послуг під час навчального візиту.
    В проекті «Соціальні послуги в громадах:підтримка реформи соціальної політики в Україні» від Бобровицької ОТГ взяли участь Кравченко Валентин Іванович та Качур Надія Миколаївна.