Подарунок вручено багатодітній родині

Дата: 18.12.2019 12:34

З метою покращення соціально-побутових умов багатодітних сімей, де виховується 5 і більше дітей, у рамках реалізації обласної Комплексної  програми підтримки сім’ї,  забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року – 18 грудня 2019  року заступник голови  Бобровицької міської  ради  Сергій Миколайович Циба, заступник голови  Бобровицької районної державної адміністрації  Тетяна Олександрівна Ляшенко,  начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Бобровицької міської  ради   Валентин Іванович Кравченко привітали  багатодітну  сім’ю Оксани Михайлівни Нестеренко, яка  проживає  у  с. Кобижча    вручили посудомийну машину, придбану за кошти обласного бюджету. Також усім 11 дітям, які виховуються у сім’ї,  до Дня  Святого Миколая були вручені пакунки солодощів.