ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Дата: 19.12.2019 10:40

Міська рада надає для обговорення проєкт   рішення  сесії  міської ради «Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Бобровицької міської ради (в новій редакції).

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення приймаються міською радою протягом 30 днів з дня оприлюднення за адресою: 17400, м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46  Бобровицька міська рада (телефон для довідок  2-52-84).

З прєктом рішення та  аналізом регуляторного впливу до нього можна ознайомитися в розділі «Регуляторна діяльність» на сайті Бобровицької міської ради за посиланням https://bobrovycka-gromada.gov.ua.

Міська рада