Змагання відкритого чемпіонату Бобровицької міської ради з настільного тенісу.

Дата: 18.12.2019 13:37

У спортивному залі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, 14 грудня, відбувся відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти другої групи.  У змаганнях  брали участь 9 команд Бобровицької міської ради.

У підсумку змагань серед дівчат перемогу здобула Юлія Красноок Старобасанський ЗЗСО І-ІІ ступенів, друге місце виборола  Ірина Кубрак Макарівський ЗЗСО І-ІІ ступенів, третє місце у  Каріни Твердомед Олександрівський  ЗЗСО  І–ІІ ступенів.
    Серед  юнаків чемпіоном став Дмитро Лепеха Старобасанський ЗЗСО І-ІІ ступенів, ІІ місце у Валентина Шумейка  з Горбачівського ЗЗСО І-ІІ ступенів, ІІІ місце здобув  Олександр Жидок  з команди  Старобасанського ЗОШ-інтернату.
     У командному заліку перемогу здобула команда Старобасанського ЗЗСО І-ІІ ступенів,  ІІ місце у команди Горбачівського ЗЗСО І-ІІ  ступенів, ІІІ місце виборола команда Старобасанського ЗОШ-інтернату.
     Усі переможці та призери чемпіонату нагороджені медалями та грамотами Бобровицької міської ради.