Нарада з в.о. старостами.

Дата: 18.12.2019 10:51
Кількість переглядів: 54

У великому залі адмінприміщення була проведена нарада з  виконуючими обов’язки старост. На порядку денному висвітлені такі питання:

- Заходи щодо дотримання правил пожежної безпеки при організації та проведенні новорічних та різдвяних свят.
- Контроль за  станом пожежної безпеки.

Перед присутніми з інформацією виступив   Ігор  Єременко   провідний   інспектор Бобровицького РВ УДСНС   у Чернігівській області.
     Доповнив дану інформацію Валерій Байдюк головний спеціаліст з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту відділу житлово - комунального господарства Бобровицької міської ради.
    За результатами наради віддано відповідні доручення щодо дотримання правил пожежної безпеки та проведення позапланових пожежних інструктажів.