Дата: 18.12.2019 08:34

17 грудня 2019 року міський голова Тетяна Ковчежнюк провела засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради.
     До участі в засіданні виконкому були запрошені члени виконкому, керівники структурних підрозділів  виконавчого комітету, представники зацікавлених підприємств і організацій міста.
    Начальник фінансового управління Вікторія Грабова проінформувала присутніх про проєкт бюджету Бобровицької міської об’єднаної громади на 2020 рік.
    Члени виконавчого комітету розглянули Програму забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами на 2020-2021 роки, погодили орієнтований план роботи виконавчого комітету  міської ради на 2020 рік.

Решта, розглянутих питань, стосувались нагальних потреб громадян. Зокрема про вироки Бобровицького районного суду, присвоєння та зміну адреси, надання матеріальної допомоги, надання грошової допомоги на поховання непрацюючих осіб, розгляд звернень громадян з питань квартирного обліку. Також прийняли рішення  клопотати про нагородження Почесним званням України «Мати-героїня» Куценко Ольгу Василівну.
    Проінформували  присутніх  про   стан кадрової роботи,  профілактики злочинності  та запобігання проявам  корупції у Бобровицькій міській раді.
   Всі проекти  рішень були прийняті як рішення виконкому.