Подякували за подвиг ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Дата: 13.12.2019 14:21

14 грудня – День ліквідаторів аварії на Чорнобильський АЕС. Свято встановлено Указом Президента України задля вшанування подвигу та мужності учасників ліквідації аварії.

Саме тут у підніжжя пам’ятного знаку загиблим чорнобильцям, сьогодні зібрались ліквідатори аварії на ЧАЕС нашої громади, керівництво міської ради,  районної державної адміністрації, районної ради, працівники установ, організацій  та громадськість міста.
    До учасників зібрання зі словами вдячності та глибокої шани звернулась міський голова Тетяна Ковчежнюк « Ви, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, до кінця не усвідомлюючи страшних наслідків тієї біди, з честю та мужністю виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. За це ми в неоплатному боргу перед вами. Побажала всім міцного здоров’я та достатку у родинах», приєдналися до вітального слова і голова районної ради Володимир Ляховенко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Ляшенко та голова районної громадської організації Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля Петро Омеляшко.
    Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля».
    Панахиду за померлими чорнобильцями відправив благочинний Бобровицького округу УПЦКП отець Тарас.
    За високий професіоналізм, мужність та героїзм, вагомий особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ліквідатори отримали заслужені відзнаки.
  Почесною грамотою Чернігівської обласної ради  нагороджено:

• Михайленко Любов Анатоліївну, м.Бобровиця.

Почесною грамотою Бобровицької міської ради нагороджено:

•  Майстренко Петра Івановича, житель с.Марківці;
  • Ляшенко Володимира Олександровича, житель с.Озеряни.

Після мітингу урочистості продовжились у Бобровицькій районній бібліотеці  де посадовці поспілкувались з ліквідаторами та відповіли на їх запитання, що стосувались їх соціального захисту, пільг та матеріальної допомоги.