Податкова інформує

Податківці звертають увагу на обов’язок використання РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Чернігівській області вкотре звертає увагу платників податків на  обов’язок використання РРО/ПРРО під час здійснення розрахункових операцій. З 01 січня 2022 року є обов’язковим застосування РРО/ПРРО для всіх суб’єктів господарювання, що здійснюють розрахункові операції незалежно від виду діяльності та обсягу доходів за винятком фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку 1-ї групи. Змінами, що внесені Законом України від 30.06.2023 №3219-ІХ передбачено:

12:33 21.08.2023

У січні-липні 2023 року місцеві бюджети Чернігівщини отримали 6,2 мільярди гривень податків та зборів

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-липень 2023 року надійшло 6,2 млрд грн від сплати податків і зборів, що на 38 відс. більше за факт надходжень семи місяців попереднього року (+1,7 млрд грн). Майже 1 млрд грн із загальної суми спрямовано у бюджет Чернігівської області, решту ж коштів отримали бюджети територіальних громад. Найбільшу частку у загальній сумі (майже 76 відс.) займає податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено 4,7 млрд гривень. Порівняно з минулорічним фактом сума податку збільшилась на 1,3 млрд гривень або на 40 відсотків.

12:49 18.08.2023

Оновлено версію програмного забезпечення ПРРО від ДПС

Державна податкова служба України повідомляє про оновлення версії програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS. У оновленій версії: додано можливість використання КЕП у форматі .pfx;

12:46 18.08.2023

Шановні платники податків!

Головне управління ДПС у Чернігівській області запрошує Вас на семінар в онлайн-режимі на тему: «Новації у застосуванні РРО/ПРО, введені Законом № 3219-IX». Семінар відбудеться 18 серпня 2023 року, початок  о 10.30 год.

15:01 17.08.2023

Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій

12:16 17.08.2023

Кому дозволено зазначати назву товару (послуги) у фіскальних касових чеках у спрощеному вигляді