A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бобровицька міська рада
Чернігівська область, Бобровицький район

​​​​​​​Відділи

Відділи Бобровицької міської ради

Загальний відділ

КРОКОС
Віра Олександрівна

Начальник відділу

2-55-98

Мітько
Альона Олександрівна

Головний спеціаліст

2-55-98

Третяченко
Юлія Миколаївна  

Головний спеціаліст

2-55-98

Коник
Лариса Василівна

Оператор ком’ютерного набору

2-55-98

Волошина
Ольга Миколаївна

Секретар керівника

2-55-94

Відділ організаційно-кадрової роботи

ДАРУГА
Валентина Сергіївна

Заступник керуючого справами (секретаря)
виконавчого комітету, начальник відділу

2-54-51

Коломієць
Оксана Василівна

Головний спеціаліст

2-54-51

Гомон
Ірина Анатоліївна

Головний спеціаліст

2-54-51

Крамаренко
Інна Миколаївна

Головний спеціаліст

 

Відділ економіки та комунального майна

ОРЛОВА
Надія Іванівна

Начальник відділу

2-54-50

Савон
Алла Андріївна

Головний спеціаліст

2-54-50

Жовнер
Наталія Олексіївна

Головний спеціаліст

2-54-50

Демидюк
Юрій Миколайович

Головний спеціаліст з питань
інформаційно-технічного забезпечення

 

Юридичний відділ

ОВДІЙ
Інна Володимирівна

Начальник відділу

2-53-50

Ющенко
Ольга Фарманівна

Головний спеціаліст

 

Відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарських питань

КОНИК
Світлана Іванівна

Начальник відділу, головний бухгалтер

2-54-62

Рудько
Тетяна Федорівна

Заступник начальника відділу,
заступник головного бухгалтера

 

Костенко
Любов Іванівна

Провідний спеціаліст

 

 

Вартова
Анна Миколаївна

Головний спеціаліст

 

Шупило
Тамара Михайлівна

Спеціаліст І категорії

 

Костирко
Наталія Леонідівна

Касир

 

Левченко
Алла Олексіївна

Провідний спеціаліст

 

Сектор з організації та проведення тендерних процедур

Корнієць
Аліна Анатоліївна

Завідувач сектору

 

Філіпенкова
Євгенія Ігорівна

Головний спеціаліст

 

Відділ містобудування та архітектури

КОВАЛЬ
Юрій Миколайович

Начальник відділу, головний архітектор

 

 

Швитай
Валентина Юріївна

Головний спеціаліст, інспектор з архбудконтролю

 

Шило
Андрій Станіславович

Провідний спеціаліст 

 

Відділ сільського господарства та земельних відносин

Гончаров
Сергій Миколайович

Головний спеціаліст

2-55-96

Руденко
Сергій Георгійович

Головний спеціаліст

 

2-55-96

Гладун
Світлана Віталіївна

Спеціаліст І категорії

2-55-96

Відділ будівництва, житлово-комунального
господарства та благоустрою

ДУДАР
Світлана Петрівна

Начальник відділу

 

Власенко
Любов Володимирівна

Головний спеціаліст з благоустрою

 

Коваль
Андрій Юрійович

Головний спеціаліст

 

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

ШИЛКО
Ольга Федорівна

Начальник відділу

2-51-28

Бойко
Ольга Михайлівна

Державний реєстратор

 

Дерев’янко
Валентина Олександрівна

Державний реєстратор

 

 

Даневич
Інна Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

Голуб
Людмила Леонідівна

Провідний спеціаліст

 

Задорожна
Наталія Володимирівна

Адміністратор

 

Шиян
Світлана Миколаївна

Адміністратор

 

Скочій
Олеся Анатоліївна

Адміністратор

 

Гоголь
Вікторія Олегівна

Адміністратор

 

Ларченко
Тамара Михайлівна

Провідний спеціаліст

 

Дусь
Тетяна Іванівна

Діловод

 

Сектор надання адміністративних послуг з питань соціального захисту населення

Качур
Надія Миколаївна

Завідувач сектором

 

Ніколайчук
Валентина Андріївна

Головний спеціаліст

 

Сектор цифрової трансформації

Маленька
Віта Миколаївна

Завідувач сектору

 

Чаплай
Олександр Миколайович

Головний спеціаліст з обслуговування
комп’ютерних систем та мереж

 

Відділ сім’ї, молоді та спорту

КРАВЧЕНКО
Валентин Іванович

Начальник відділу

2-54-50

Куриленко
Олена Миколаївна

Провідний спеціаліст

2-54-50

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я

ГРИНЬ
Людмила Іванівна

Начальник відділу

2-55-77

Кузьмич
Володимир Васильович

Головний спеціаліст

 

Кириленко
Валентина Миколаївна

Головний спеціаліст

 

Байдюк
Валерій Олександрович

Головний спеціаліст з надзвичайних
ситуацій та цивільного захисту

 

Служба у справах дітей

ШАМАНСЬКА
Ірина Іванівна

Начальник служби

 

Собачкова
Людмила Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

Гомон
Маргарита Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

Відділ культури та туризму

ЛУЦЕНКО
Людмила Андріївна

Начальник відділу

 

Шепель
Катерина Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

Відділ освіти

ПАНАСЮК

Людмила Володимирівна

Начальник відділу

2-50-11

Овчаренко
 Ніна Олександрівна    

(секретар)

2-50-86

Мартишевська
Валентина Григорівна

Головний спеціаліст

 

Скакун
Наталія Миколаївна

Головний спеціаліст

 

Дурицька
Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

 

Самсон
 Любов Михайлівна

Бухгалтер по дитсадках

 

Шкляревська
Тетяна Демидівна

Бухгалтер по дитсадках

 

Фінансове управління

ГРАБОВА
Вікторія Станіславівна

 

Начальник управління

 

2-13-29

Ременець
Наталія Олександрівна

Заступник начальника

фінансового управління - начальник бюджетного відділу

2-51-13

Ганнусик 
Зоя Миколаївна

Головний спеціаліст

2-55-86

Кириченко
Ольга Вікторівна

Головний спеціаліст

2-55-86

Лагус
Валерія Євгенівна

Головний спеціаліст

2-55-86

Мощенко
Анна Федорівна

Головний спеціаліст

2-55-86

Скок
Тетяна Федорівна

Провідний спеціаліст

2-55-86

Відділ планування доходів та аналізу виконання бюджету

ГЕРАСИМЕНКО
Галина Олексіївна

Начальник відділу

2-52-58

Бушура
Людмила Анатоліївна

Головний спеціаліст

2-52-58

Гузій
Тетяна Іванівна

Головний спеціаліст

2-52-58

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано