Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2021 12:03

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні також і День ветерана.
Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

І наша увага і турбота необхідна їм кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до тих, хто своєю багаторічною працею заслуговує на глибоку пошану нащадків. Ось і сьогодні в Міжнародний день  людей похилого віку за підтримки депутата обласної ради Сергія Чубовського, заступника генерального директора УАХ Олександра Шаманського, керівника фермерського господарства «Добробут» Миколи Самсоненка, ТОВ «АТБ-Маркет», ТОВ «ФОРА»,  приватних підприємців  нашої громади Олександра Біби, Віталія Дерев’янка, Тетяни Яременко - підопічні  які за віком та за станом здоров’я не мають можливості забезпечити себе матеріально і перебувають на обслуговуванні в центрі надання соціальних послуг Бобровицької міської територіальної громади  - отримали  продуктові набори.

Від усього серця бажаємо Вам миру, міцного здоров’я, добра, радості, довголіття та злагоди у ваших душах.

КЗ «Центр надання соціальних послуг»