Дорогі ветерани! Учасники Другої світової війни! Шановні жителі Бобровиччини!

Дата: 07.05.2021 08:17

Щиросердно вітаю Вас з День пам’яті та примирення і 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
  Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих людських доль, нездійсненних мрій і задумів. Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах тієї війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.
 Шановні ветерани, щиро бажаю Вам міцного здоров'я, добра, радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде обов’язково мирним, світлим і щасливим! Бажаю всім мирного неба над головою, щасливого сьогодення і надійного майбутнього для нашої рідної України! Нехай злагода і добробут панують у кожній родині, пам'ять про воїнів-визволителів навіки залишається у наших серцях. Слава ветеранам – героям минулого і сьогодення! Слава їх героїзму і мужності! Миру, злагоди у добробуту Вашим оселям.

Міський голова                                                           Тетяна КОВЧЕЖНЮК