A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Запровадження «Інтегрованої інформаційної системи «Соціальна громада»

Дата: 15.07.2020 12:15
Кількість переглядів: 261

З метою надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям об’єднаних територіальних громад із застосуванням електронного документообігу, Міністерством соціальної політики України впроваджується програмний комплекс  «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».
Що таке програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»? Це клієнт-серверний WEB-додаток, який розроблено з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців об’єднаних територіальних громад.

Запровадження системи «Соціальна громада»:

  • Пришвидшує отримання адміністративних послуг соціального характеру майже на тиждень.
  • Наближує послуги до мешканців ОТГ через мережу «фронт» - офісів.
  • Дає можливість оформити та отримати адміністративну послугу соціального характеру ближче до місця проживання, а не їхати за нею до СПСЗН – у районний центр.
  • Пришвидшує процес прийому заяв від громадян шляхом формування електронних заяв, як для призначення усіх видів соціальних допомог та компенсаційних виплат, так і для взяття пільговика на облік, призначення житлової субсидії.
  • Можливість відстеження стану розгляду заяв після звернення до «фронт»-офісу.

Зважаючи на зазначене, 15 липня, міський голова Тетяна Ковчежнюк провела робочу нараду з питань запровадження у Бобровицькій міській раді «Інтегрованої інформаційної системи «Соціальна громада».

З цього питання були обговорені робочі моменти з представниками служби у справах дітей міської ради, відділу «Центр надання адміністративних послуг» міської ради, управління соціального захисту населення Бобровицької районної державної адміністрації.

За результатами наради напрацьовано план заходів щодо впровадження ІІС «Соціальна громада», визначено виконавців.

Організаційний відділ міської ради« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано