Інформує управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

Фонд компенсує медичним працівникам 100% втраченого заробітку через ізоляцію від COVID-19

На період самоізоляції під меднаглядом і перебування у закладах охорони здоров’я медичні працівники отримають від Фонду соціального страхування України компенсацію 100% втраченого ними заробітку. Відповідний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» набув чинності сьогодні, 19 травня.

10:47 20.05.2020

Соціальний проєкт - Навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю "Ти можеш усе! Можливості безмежні!"

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

10:19 14.02.2020

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ПОВІДОМЛЯЄ

Управління соціального захисту населення Бобровицької РДА повідомляє, що відповідно Постанови Кабінету  Міністрів України від 27.03.2019 № 309 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю з 2019р запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

16:07 05.02.2020

Про затвердження Порядку надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації)

Управління соціального захисту населення Бобровицької РДА повідомляє, що відповідно до Порядку надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 80  (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2018 р. № 587)  дітям з інвалідністю, та/або дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою попередження інвалідності)  надаються послуги із комплексної реабілітації (абілітації).

12:36 05.02.2020