30.01.2020

ЗМІСТ ОГОЛОШЕННЯ                                                                 ЗАТВЕРДЖЕНО

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
начальника служби у справах дітей

Вимоги до кандидата:

- громадянство України;

- повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 5  років;

- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування;

- володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків;

-володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Для участі у конкурсі подаються документи:

- заява про участь у конкурсі на ім'я голови конкурсної комісії;

- особова картка форми П-2ДС;

- копії документів про освіту, перепідготовку, підвищення кваліфікації;

- декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік;

- копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія військового квитка (у разі наявності);

- копія трудової книжки;

- дві фотокартки розміром 4х6 см.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Додаткова інформація:

1. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

2 Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном (відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради) 2-53-50 або під час особистого прийому за адресою: вул. Незалежності, 46, м. Бобровиця.

Відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради здійснює прийом документів для участі в конкурсі за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46.

Умови конкурсу
на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей

1. Наявність громадянства України.

2. Повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.

3.  Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 5  років.

4.  Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування.

5. Володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків.

6. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

ЗАТВЕРДЖЕНО
ЗМІСТ ОГОЛОШЕННЯ                                                   розпорядженням міського

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
  головного спеціаліста  відділу «Центр надання адміністративних послуг»
 (1 вакансія)

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- повна вища юридична освіта, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3 років;

- володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), знання сучасних технологій, вміння користуватись оргтехнікою, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Для участі у конкурсі подаються документи:

- заява про участь у конкурсі на ім'я голови конкурсної комісії;

- особова картка форми П-2ДС;

- копії документів про освіту, перепідготовку, підвищення кваліфікації;

- копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія військового квитка (у разі наявності);

- копія трудової книжки;

- дві фотокартки розміром 4х6 см.

Додаткова інформація:

1. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Умови конкурсу
на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу «Центр надання адміністративнихї послуг»
(1 вакансія)

1.   Наявність громадянства України.

2.  Повна вища юридична освіта, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

3. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3 років;

4.  Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність у відповідній сфері.

6.  Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), знання сучасних технологій, вміння користуватись оргтехнікою, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.