03.05.2022

розпорядженням міського
                                                                                            голови від 03.05.2022 року
                                                                                            № 77-ос

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
начальника загального відділу

Вимоги до кандидата:

- громадянство України;
- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3 років;
- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування;
- володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків;
-володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Для участі у конкурсі подаються документи:

- заява про участь у конкурсі на ім'я голови конкурсної комісії;
- особова картка форми П-2ДС;
- копії документів про освіту, перепідготовку, підвищення кваліфікації;
- декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік;
- копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;
- копія військового квитка (у разі наявності);
- копія трудової книжки;
- дві фотокартки розміром 4х6 см.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Додаткова інформація:

1. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
2. Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном (відділ юридичного та кадрового забезпечення міської ради) 2-53-50 або під час особистого прийому за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46, каб. 31.
Відділ юридичного та кадрового забезпечення міської ради здійснює прийом документів для участі в конкурсі за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46,(другий поверх, праве крило,  каб. 31).

Детально...