27.01.2020

фінансового управління
                        від 27.01.2020 року №4

ЗМІСТ ОГОЛОШЕННЯ

Фінансове управління Бобровицької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
головного спеціаліста відділу планування доходів та аналізу виконання бюджету
фінансового управління Бобровицької міської ради

Вимоги до кандидата:

- громадянство України;

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі

не менше 3  років, стаж  роботи  за  фахом в  інших  сферах  економіки  не менше  5 років;

- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують

діяльність органів місцевого самоврядування, Бюджетного кодексу;

- володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків;

- володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним  пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Access, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Для участі у конкурсі подаються документи:

- заява про участь у конкурсі на ім'я голови конкурсної комісії;

- особова картка форми П-2ДС;

- копії документів про освіту, перепідготовку, підвищення кваліфікації;

- декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого

самоврядування за минулий рік;

- копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія військового квитка (у разі наявності);

- копія трудової книжки;

- дві фотокартки розміром 4х6 см.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Додаткова інформація:

1. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

2.  Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном (бюджетний  відділ фінансового управління міської ради) 2-55-87 або під час особистого прийому за адресою: вул. Незалежності, 29,  м. Бобровиця.

Прийом документів для участі в конкурсі здійснюється  за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 29  (Фінансове управління Бобровицької міської ради).

Наказом начальника
                        фінансового управління
                        від 27.01.2020 року №4

Умови конкурсу
на заміщення вакантної посади
головного спеціаліста відділу планування доходів та аналізу
виконання бюджету фінансового управління Бобровицької міської ради

1. Наявність громадянства України.

2. Вища освіта відповідного кваліфікаційного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

3. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3  років, стаж  роботи  за  фахом в  інших  сферах  економіки  не менше  5 років.

4.Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, Бюджетного кодексу.

5.Володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків.

6. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.