12.11.2020

розпорядженням міського
                                                                                            голови від 13.11.2020 року
                                                                                            № 358 -ос

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
 директора комунальної установи «Трудовий архів Бобровицької міської ради»

Вимоги до кандидата:

- громадянство України;

- повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

- стаж роботи в архівних установах не менше 3  років;

- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування;

- володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків;

-володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Для участі у конкурсі подаються документи:

- заява про участь у конкурсі на ім'я голови конкурсної комісії;

- копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Додаткова інформація:

1. Документи на конкурс приймаються протягом 20 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

2. Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном (відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради) 2-53-50 або під час особистого прийому за адресою: вул. Незалежності, 46,  м. Бобровиця.

Відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради здійснює прийом документів для участі в конкурсі за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (кабінет 31, другий поверх адмінприміщення міської ради).

розпорядженням міського
                                                                                              голови від 13.11.2020 року
                                                                                              № 358-ос

Умови конкурсу
на заміщення вакантної посади директора комунальної установи
 «Трудовий архів Бобровицької міської ради»

1. Наявність громадянства України.

2. Повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.

3.  Стаж роботи в архівних установах не менше 3  років.

4.  Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування.

5. Володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків.

6. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.