02.02.2021

розпорядженням міського
                                                                                            голови від 02.02.2021 року
                                                                                            № 24 - ос

Бобровицька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  комунального закладу Бобровицького міського будинку культури

Вимоги до кандидата:
- громадянство України;
- вища освіта відповідного спрямування;
- стаж роботи у сфері культури не менше 3  років;
- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування;
-володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків;
-володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Для участі у конкурсі подаються документи:
- заява про участь у конкурсі на ім'я голови конкурсної комісії за встановленою формою;
- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- мотиваційний лист, складений у довільній формі;
- перспективний план розвитку будинку культури.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Додаткова інформація:

1. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

2. Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном (юридичний відділ  міської ради) 2-53-50 або під час особистого прийому за адресою: вул. Незалежності, 46,  м. Бобровиця.

Юридичний відділ  міської ради здійснює прийом документів для участі в конкурсі за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (кабінет 31, другий поверх адмінприміщення міської ради).

розпорядженням міського
                                                                                              голови від 02.02.2021 року
                                                                                              № 24 - ос

Умови конкурсу
на заміщення вакантної посади директора  комунального закладу Бобровицького міського будинку культури

1. Наявність громадянства України.

2. Вища освіта відповідного спрямування.

3.  Стаж роботи за фахом не менше 3  років.

4. Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування.

5. Володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків.

6. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.