03.02.2021

Оголошення про початок формування конкурсної комісії
з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора
Бобровицької міської ради Чернігівської області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я”, розпорядження міського голови від 03.02.2021 року № 35 “Про початок проведення конкурсного відбору  на зайняття   посади генерального директора комунального некомерційного підприємства “Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги” Бобровицької міської ради Чернігівської області”, Бобровицька міська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства “ Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги” Бобровицької міської ради Чернігівської області.

До складу конкурсної комісії мають входити у рівній кількості:

представники органу управління;

представники трудового колективу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу).

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур від галузевих професійних спілок, громадських об'єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності до складу конкурсної комісії подаються до Бобровицької міської ради за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46 у письмовому вигляді упродовж 15 днів з моменту публікації цього оголошення – по 18.02.2021р. включно.

Для розгляду пропозиції необхідно подати:

- заяву із зазначенням пунктів Статуту (Положення), які свідчать про відповідність громадської організації вимогам Постанови КМУ від 27.12.2017р. №1094;

- рішення повноважного органу щодо делегування представника;

- документи, що підтверджують реєстрацію громадського об'єднання;

- витяг із чинного Статуту.