10.09.2020

ЗМІСТ ОГОЛОШЕННЯ                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                                             розпорядженням міського
                                                                                            голови від 10.09.2020 року
                                                                                            № 289 -ос

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
 начальника відділу культури та туризму

Вимоги до кандидата:

- громадянство України;

- повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

- стаж роботи на керівних посадах у сфері культури або на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі не менше 3  років;

- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування;

- володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків;

-володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Для участі у конкурсі подаються документи:

- заява про участь у конкурсі на ім'я голови конкурсної комісії;
- особова картка форми П-2ДС;
- копії документів про освіту, перепідготовку, підвищення кваліфікації;
- декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік;
- копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;
- копія військового квитка (у разі наявності);
- копія трудової книжки;
- дві фотокартки розміром 4х6 см.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Додаткова інформація:

1. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

2. Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном (відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради) 2-53-50 або під час особистого прийому за адресою: вул. Незалежності, 46,  м. Бобровиця.

Відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради здійснює прийом документів для участі в конкурсі за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (кабінет 31, другий поверх адмінприміщення міської ради).

розпорядженням міського
                                                                                              голови від 10.09.2020 року
                                                                                              № 289-ос

Умови конкурсу
на заміщення вакантної посади начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг»

1. Наявність громадянства України.

2. Повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.

3.  Стаж роботи на керівних посадах у сфері культури або на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі не менше 3  років.

4.  Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування.

5. Володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків.

6. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.