16.08.2021

№ 297-ос

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
 головного спеціаліста відділу сільського господарства та земельних відносин

Вимоги до кандидата:

- громадянство України;

- повна вища освіта відповідного кваліфікаційного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

- стаж роботи за фахом у сфері земельного устрою, на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 5  років;

- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування;

- володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків;

-володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Для участі у конкурсі подаються документи:

- заява про участь у конкурсі на ім'я голови конкурсної комісії;

- особова картка форми П-2ДС;

- копії документів про освіту, перепідготовку, підвищення кваліфікації;

- декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік;

- копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія військового квитка (у разі наявності);

- копія трудової книжки;

- дві фотокартки розміром 4х6 см.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Додаткова інформація:

1. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

2. Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном (юридичний відділ міської ради) 2-53-50 або під час особистого прийому за адресою: вул. Незалежності, 46,  м. Бобровиця.

Відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради здійснює прийом документів для участі в конкурсі за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (другий поверх, кабінет 31).

Умови конкурсу
на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу сільського господарства та земельних відносин

1. Наявність громадянства України.

2. Повна вища освіта за спеціальностями відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.

3.  Стаж роботи за фахом у сфері земельного устрою, на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 5  років.

4.  Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування.

5. Володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків.

6. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Питання
для підготовки до  іспиту на посаду  спеціаліста відділу земельних відносин та екології

1.Земельне законодавство та його завдання (ст. 4 ЗКУ)

2. Склад земель України, категорії земель (ст. ст. 18-19 ЗКУ).

3.Визначення земель сільськогосподарського призначення та порядок їх використання (ст. 22 ЗКУ).

4.Зміст права власності на землю (ст. 78 ЗКУ).

5.Право постійного користування земельною ділянкою (ст. 92 ЗКУ).

6.Право оренди земельної ділянки (ст. 93 ЗКУ).

7.Зміст права земельного сервітуту. Види права земельного сервітуту (ст. ст. 98, 99 ЗКУ)

8.Зміст добросусідства (ст. 103 ЗКУ).

9. Підстави набуття права на землю із земель державної та комунальної власності (ст. 116 ЗКУ).

10.Перехід права на земельну ділянку у разі набуття права на житловий будинок, будівлю або споруду (ст. 120 ЗКУ).

11.Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам (ст. 121 ЗКУ).

12. Виникнення права на земельну ділянку, оформлення речових прав на земельну ділянку (ст. ст. 125, 126 ЗКУ).

13. Органи, що вирішують земельні спори (ст. 158 ЗКУ).

14. Розгляд і затвердження землевпорядної документації (ст. 186 ЗКУ).

15. Відповідальність за порушення земельного законодавства (ст. 211 ЗКУ).

16. Загальні вимоги щодо створення документа .

17. Бланки документів.

18. Адресат документа.

19. Вимоги до тексту документа.

20. Підписання документа.

21. Відмітка про засвідчення паперових копій документів.

22.Організація моніторингу виконання документа.

23. Порядок опрацювання та надсилання вихідних документів.

24. Формування справ відповідно до номенклатури справ.

25. Вимоги до звернення громадян.

26. Строки надання відповідей на звернення громадян.

27. Заборона відмови в прийнятті та розгляді звернення.

28. Порядок розгляду скарг громадян.

29. Порядок розгляду заяв та пропозицій громадян.

30. Обов’язки органів місцевого самоврядування щодо розгляду заяв та скарг.

Детально...