06.03.2020

голови від 06.03.2020 року
                                                                                            № 45-ос

ЗМІСТ ОГОЛОШЕННЯ

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
головного спеціаліста служби у справах дітей

Вимоги до кандидата:

- громадянство України;

- повна вища педагогічна, юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1  року;

- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування;

- володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків;

-володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Для участі у конкурсі подаються документи:

- заява про участь у конкурсі на ім'я голови конкурсної комісії;

- особова картка форми П-2ДС;

- копії документів про освіту, перепідготовку, підвищення кваліфікації;

- декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік;

- копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія військового квитка (у разі наявності);

- копія трудової книжки;

- дві фотокартки розміром 4х6 см.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Додаткова інформація:

1. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

2 Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном (відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради) 2-53-50 або під час особистого прийому за адресою: вул. Незалежності, 46, м. Бобровиця.

Відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради здійснює прийом документів для участі в конкурсі за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46.

розпорядженням міського
                                                                                              голови від 06.03.2020 року
                                                                                              № 45-ос

Умови конкурсу
на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей

1. Наявність громадянства України.

2. Повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.

3.  Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 5  років.

4.  Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування.

5. Володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків.

6. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.