A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

02.03.2021

 Оголошення
про проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального  некомерційного підприємства «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» 
(зі змінами, внесеними 01.03.2021)

Правові підстави проведення конкурсу

      Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», розпорядження Бобровицького міського голови  від 03.02.2021 № 35 «Про початок проведення конкурсного відбору на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги», рішення виконавчого комітету Бобровицької міської ради від 23.02.2021 № 56 «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради Чернігівської області».

Найменування   підприємства

Комунальне некомерційне підприємство «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради Чернігівської області

Юридичне та фактичне місцезнаходження підприємства

17400, Чернігівська обл., м. Бобровиця, вул. Олега Бичка, буд.1

Основні напрями діяльності

Код КВЕД:

86.10 Діяльність  лікарняних закладів

84.12 Регулювання у сферах охорони здоров’я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов’язкового соціального страхування

86.21 Загальна медична практика

86.22 Спеціалізована медична практика

86.90 Інша діяльність у сфері охорони здоров’я

Статут  та структура Комунального некомерційного підприємства «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги»:  http://rc-pmsd.bobrovica.com/

Оплата праці керівника закладу

Умови оплати праці генерального директора визначаються відповідно до умов контракту та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством. За виконання обов’язків, передбачених цим контрактом, керівнику встановлюються умови оплати праці відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств», виходячи з установлених: посадового окладу, доплати в розмірі 25% посадового окладу за роботу по спеціальності в межах робочого часу за основною посадою і фактично відпрацьованого часу; диференційованих показників та розмірів преміювання за підсумками роботи на рік:

 • преміювання проводити помісячно, поквартально, за рік (винагорода за підсумками роботи за рік – 13-та зарплата), в залежності від фінансових можливостей підприємства за погодженням з органом управління майном.

Строк  і адреса приймання документів для участі у конкурсі

Документи  для участі у конкурсі приймаються з «25» лютого 2021 року  по «11» березня 2021 року включно за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46, ІІ поверх, кабінет 31 Бобровицької міської ради.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок

Телефон для довідок: (04632)2 53 50, е-mail: prav.bobrmr@ukr.net (тема: Конкурс керівника закладу охорони здоров’я)

Перелік документів, що подаються конкурсній комісії претендентом для участі у конкурсі особисто або  поштою:

 1. копія паспорта громадянина України;
 2. письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;
 3. резюме у довільній формі;
 4. автобіографія;
 5. копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
 6. згода на обробку персональних даних;
 7. конкурсна пропозиція  обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі (конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три — п’ять років), в якому передбачаються:

план реформування закладу протягом одного року;

заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу;

 1. довідка МВС про відсутність судимості;
 2.  медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами,  затвердженими Міністерством охорони здоров’я України;
 3.  попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;
 4.  заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;
 5. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

        Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються конкурсній комісії в запечатаному вигляді.

Вимоги до претендентів на посаду :

- Повна вища освіта за ступенем спеціаліста, магістра у галузі знань «Управління та адміністрування» (за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», або «Менеджмент»), або «Охорона здоров’я» з наступною спеціалізацією зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я» або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки».

 Стаж роботи за основною спеціальністю – не менше 3-х років або одного року на керівних посадах.

За рішенням конкурсної комісії претендент не допускається до участі у конкурсі у разі:

1. неподання ним необхідних документів;

2. його невідповідності встановленим комісією вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій;

3. наявності у претендента незнятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності;

4. наявності судового рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Документи, подані (надіслані) претендентами для участі у конкурсі, не розглядаються у разі:

1. подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;

2. надіслання їх поштою після закінчення строку подання;

3. надіслання їх поштою протягом установленого строку подання та надходження до конкурсної комісії менше ніж за три робочих дні до дати проведення засідання з розгляду заяв та доданих до них документів.

Дата і місце проведення конкурсу

17.03.2021 - засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів прийняття рішення щодо їх участі у конкурсі. Приміщення Бобровицької міської ради за адресою: 17400, місто Бобровиця, вулиця Незалежності, будинок  (малий зал засідань).

18.03.2021 - засідання конкурсної комісії із заслуховуванням конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам - переможця конкурсу. Приміщення Бобровицької міської ради за адресою: 17400, місто Бобровиця, вулиця Незалежності, будинок 46 (малий зал засідань) об 11-00.

Проект договору

Проект договору

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано