03.03.2020

ЗАТВЕРДЖЕНО

ЗМІСТ ОГОЛОШЕННЯ                                                   розпорядженням міського

№ 41-ос

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Вимоги до кандидатів:

-  громадянство України;

- повна вища освіта відповідного кваліфікаційного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років;

- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування та діяльність у відповідній сфері;

- володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків.

Для участі у конкурсі подаються документи:

- заява про участь у конкурсі на ім'я голови конкурсної комісії;

- особова картка форми П-2ДС;

- копії документів про освіту, перепідготовку, підвищення кваліфікації;

- декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік;

- копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія військового квитка (у разі наявності);

- копія трудової книжки;

- дві фотокартки розміром 4х6 см.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Додаткова інформація:

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

2 Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном (відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради) 2-54-50 або під час особистого прийому за адресою: вул. Незалежності, 46, м. Бобровиця.

Відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради здійснює прийом документів для участі в конкурсі за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46.

розпорядженням міського

№ 41-ос

Умови конкурсу

на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування та архітектури, головного архітектора Бобровицької міської ради (1 вакансія)

1.   Наявність громадянства України.

2.   Повна вища освіта відповідного кваліфікаційного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

3. стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

4.  Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування та діяльність у сфері будівництва.

5. Володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків.

6.  Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), знання сучасних технологій, вміння користуватись оргтехнікою, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

№ 42-ос

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

головних спеціалістів  відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарських питань (2 вакансії)

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- повна вища освіта за спеціальностями – « Облік і аудит», «Фінанси і кредит», за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 1 року;

- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування;

- володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків;

- володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), знання сучасних технологій, вміння користуватись оргтехнікою, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Для участі у конкурсі подаються документи:

- заява про участь у конкурсі на ім'я голови конкурсної комісії;

- особова картка форми П-2ДС;

- копії документів про освіту, перепідготовку, підвищення кваліфікації;

- копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія військового квитка (у разі наявності);

- копія трудової книжки;

- дві фотокартки розміром 4х6 см.

Додаткова інформація:

2 Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном (відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради) 2-53-50 або під час особистого прийому за адресою: вул. Незалежності, 46, м. Бобровиця.

розпорядженням міського

№ 42-ос

Умови конкурсу

на заміщення вакантних посад головних спеціалістів відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарських питань ( 2 вакансії)

1.   Наявність громадянства України.

2.  Повна вища освіта за спеціальностями – «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

3. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 1 року;

4.  Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність у відповідній сфері.